PROFIL PRACOWNIKA: Ewa Żeno

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Młodszy specjalista w dziekanacie w Filii Uniwersytetu Łódzkiego - podstawowe zadania to: prowadzenie obsługi studentów i absolwentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia na kierunku administracja (od rekrutacji do wydania dyplomu). Bezpośrednia obsługa administracyjna nauczycieli akademickich, studentów, absolwentów w całym procesie dydaktycznym.

BIOGRAM

Młodszy specjalista w dziekanacie w Filii Uniwersytetu Łódzkiego.

Podstawowe zadania : prowadzenie obsługi studentów i absolwentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia na kierunku administracja (od rekrutacji do wydania dyplomu). Bezpośrednia obsługa administracyjna nauczycieli akademickich, studentów, absolwentów w całym procesie dydaktycznym.

KONTAKT I DYŻURY

tel: 44-724-97-20

e-mail: ewa.zeno@filia.uni.lodz.pl

Dyżury