Rynek pracy dla leśnika

W dniach 20 i 21 stycznia 2023r. o godzinie 10:00 w Bibliotece Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyła się konferencja

„Rynek pracy dla leśnika”

oczywiście nie mogło zabraknąć tam studentów i członków studenckiego koła naukowego leśników z naszej uczelni. Podczas konferencji wystąpili eksperci oraz praktycy, którzy podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami.

To była niesamowita okazja do zapoznania się z materiałami czym jest praca leśnika, czyli wszystko co chcielibyśmy wiedzieć o tym zawodzie. Jakie perspektywy, zadania i jak dużo możliwości daje wykształcenie leśne.

Wiedząc, jak długi okres czasu musi upłynąć, aby drzewostan mógł osiągnąć dojrzały wiek składa się z pracy dwóch a nawet trzech pokoleń leśników. To praca, która nigdy się nie skończy, las jest dla nas, a my dla lasu. Wystarczy chcieć, a chcieć to móc.

Data i godziny wydarzenia: 20 stycznia 2023 (piątek) - 21 stycznia 2023 (sobota) All day