Utrzymanie aktualnych zasad funkcjonowania Uczelni.

Szanowni Studenci,
W związku z komunikatem Pani Rektor Uniwersytetu Łódzkiego, prof. dr hab. Elżbiety Żądzińskiej (tekst poniżej) uprzejmie informujemy, że do odwołania na Wydziale Filia UŁ w Tomaszowie Mazowieckim nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne w formie stacjonarnej. Prosimy o sprawdzanie na bieżąco aktualnych informacji.

W Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem terminu obowiązywania obostrzeń związanych ze złą sytuacją epidemiczną zwracam się do Państwa z prośbą o utrzymanie aktualnych zasad funkcjonowania Uczelni.

W związku z tym uprzejmie przypominam – proszę o takie organizowanie pracy w podległych Państwu jednostkach, aby do minimum ograniczyć możliwość zakażenia się koronawirusem przez naszych studentów, doktorantów i pracowników. W szczególności chodzi o prowadzenie wszystkich zajęć dydaktycznych w formie zdalnej, a w przypadku, gdyby nie było to możliwe (zajęcia praktyczne), o przełożenie ich na termin późniejszy.

Z poważaniem,
Prof. dr hab. Elżbieta Żądzińska
Rektor Uniwersytetu Łódzkiego

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)