Aktualności

Egzamin dyplomowy – inżynierski

W dniu 03 lipca 2021 r. (sobota) odbędą się egzaminy dyplomowe – inżynierskie.

Komisja nr 1

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI EGZAMINACYJNEJ: DR HAB. DOROTA ZAWADZKA, PROF. UŁ

Godz. Dyplomant Promotor Recenzent
9:00 – 9:30 377513 Dr inż. Zbigniew Neugebauer Dr hab. Jacek Brzózko, prof. UŁ
9:30 – 10:00 377541 Dr hab. Jan Kowalczyk, prof. UŁ Dr inż. Piotr Ozga

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI EGZAMINACYJNEJ: DR HAB. JACEK BRZÓZKO, PROF. UŁ

Godz. Dyplomant Promotor Recenzent
10:00 – 10:30 377537 Dr hab. Dorota Zawadzka, prof. UŁ Dr inż. Piotr Ozga
10:30 – 11:00 377511 Dr hab. Dorota Zawadzka, prof. UŁ Dr inż. Jacek Adamczyk
11:00 – 11:30 377529 Dr hab. Dorota Zawadzka, prof. UŁ Prof. dr hab. Sławomir Mazur
11:30 – 12:00 378314 Dr hab. Jan Kowalczyk, prof. UŁ Dr hab. Dorota Zawadzka, prof. UŁ
12:00 – 12:30 377538 Prof. dr hab. Stanisław Zając Dr hab. Lech Płotkowski, prof. UŁ

Komisja nr 2

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI EGZAMINACYJNEJ: PROF. DR HAB. STANISŁAW ZAJĄC

Godz. Dyplomant Promotor Recenzent
9:00 – 9:30 377521 Dr hab. Jan Kowalczyk, prof. UŁ Dr inż. Piotr Ozga
9:30 – 10:00 377535 Dr hab. Jacek Brzózko, prof. UŁ Dr inż. Zbigniew Neugebauer
10:00 – 10:30 377548 Dr hab. Wojciech Jurasz, prof. UŁ Dr inż. Jacek Adamczyk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI EGZAMINACYJNEJ: DR HAB. LECH PŁOTKOWSKI, PROF. UŁ

Godz. Dyplomant Promotor Recenzent
10:30 – 11:00 370322 Dr inż. Katarzyna Żak Dr inż. Zbigniew Neugebauer
11:00 – 11:30 378312 Dr inż. Piotr Ozga Dr hab. Marcin Smoleński, prof. UŁ
11:30 – 12:00 377528 Dr inż. Jacek Adamczyk Dr inż. Zbigniew Neugebauer

Posted in: Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia)

Leave a Comment (0) →

Informacja

Szanowni Państwo,
obsługa studentów w dziekanacie będzie odbywała się w następujące godziny:

poniedziałek – wtorek – godz.: 09:00 – 13:00
środa – (nie ma obsługi)
czwartek – piątek – godz. 09:00 – 13:00

Posted in: Ogólne

Leave a Comment (0) →

Miejskie Centrum Kultury – nabór na stanowisko Specjalisty w Dziale Rozwoju Turystyki

Marzysz o karierze w turystyce? Pasjonujesz się historią? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz współorganizować największe wydarzenia w mieście? Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista w Dziale Rozwoju Turystyki.

Więcej informacji.

Posted in: Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia)

Leave a Comment (0) →

Informacja biblioteka

Uprzejmie informujemy, od maja 2021 roku biblioteka będzie nieczynna w soboty.
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Posted in: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Leave a Comment (0) →

Informacja o projekcie pilotażowym pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”

W dniach 19 kwietnia 2021 r. – 5 maja 2021 r. odbywa się rekrutacja do projektu pn. „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego” realizowanego przez Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego (państwowa jednostka budżetowa, podległa Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji) we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Projekt został objęty patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Szersze informacje.

Posted in: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Leave a Comment (0) →

IX Międzynarodowa Konferencja Magistrantów

Podgląd obrazu

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować Państwa o IX Międzynarodowej Konferencji Magistrantów, która odbędzie się 12 maja 2021 roku w przestrzeni wirtualnej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Konferencja organizowana jest przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej, Centrum Języka i Kultury Chińskiej oraz Koło Naukowe Studentów Obcokrajowców „Wieża Babel”. Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja jest realizowana w ramach projektu „Z kinem polskim w świat” finansowanego ze środków NAWA w ramach programu Promocja Języka Polskiego.

Celem spotkania jest umożliwienie magistrantom, wyróżniającym się studentom ostatniego roku studiów licencjackich oraz doktorantom zaprezentowania fragmentów własnych prac dyplomowych lub zagadnień z nimi związanych. Do udziału w konferencji zapraszamy zarówno obcokrajowców, jak i Polaków studiujących na Państwa uczelniach.

Pragniemy, aby nadchodząca edycja konferencji odbyła się pod hasłem „Z kulturą w Polskę i w świat” i była poświęcona spojrzeniu na wszelkie zagadnienia związane z interkulturowością, popularyzacją i promocją kultury, literatury i historii. Dzięki otwartej formule możliwe jest nadsyłanie propozycji wystąpień traktujących kulturę najszerzej jak to tylko możliwe. Jesteśmy także zainteresowani referatami ukazującymi szeroko pojętą kulturę w zupełnie nowych kontekstach (nie tylko humanistycznych!). Studenci-obcokrajowcy mogą zatem przedstawić swój punkt widzenia na polską literaturę, kulturę i język, z kolei studenci polscy mogą zaprezentować podczas wystąpień problematykę interkulturową. Katowickie spotkania są znakomitą okazją do interesujących dyskusji w międzynarodowym gronie z udziałem i pod kierunkiem specjalistów: językoznawców, kulturoznawców i literaturoznawców.

Uczestnikami poprzednich edycji konferencji byli studenci Uniwersytetu Śląskiego oraz innych ośrodków akademickich w kraju (m.in. Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), jak i za granicą (Uniwersytetu Bolońskiego, Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego, Narodowego Uniwersytetu Lwowskiego im. Iwana Franki, Uniwersytetu Federalnego Stanu Parana w Kurytybie). W konferencjach biorą udział również studenci uczelni o innych profilach (m.in. ASP czy politechniki). Pragniemy, aby tegoroczne spotkanie stało się forum wymiany doświadczeń obcokrajowców i Polaków zajmujących się zagadnieniem genologii, studiujących w całej Polsce. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród studentów Państwa Uniwersytetu.

Chętnym do udziału w konferencji studentom obiecujemy pomoc merytoryczno-techniczną w zalogowaniu się na wybraną przez nas ostatecznie platformę spotkania, gwarantujemy miłą sieciową atmosferę, po konferencji certyfikaty udziału w niej i upominki – chcemy, by konferencja stała się także polem do nawiązania ciekawych ogólnopolskich i międzynarodowych znajomości.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 25 kwietnia 2021 roku na adres: szkola@us.edu.pl (Karta zgłoszeniowa).

W imieniu organizatorów
dr Agnieszka Tambor
mgr Tomasz Gęsina

Posted in: Ogólne

Leave a Comment (0) →
Page 1 of 54 12345...»