Aktualności

Za kwiaty dziękujemy

Za kwiaty dziękujemy!

Akcja Za kwiaty dziękujemy! polega na tym, aby studenci podczas obron prac licencjackich i magisterskich, zamiast dekoracyjnych bukietów, kupowali specjalne kartki pocztowe, których projekty wykonali podopieczni Fundacji KRWINKA i Fundacji HAPPY KIDS. Wpływy ze sprzedaży pocztówek są w całości przeznaczane na cele charytatywne, wspierając działania statutowe obu Fundacji. W latach 2009-2011 udało się zgromadzić blisko 30 000 PLN.
Pomysłodawcami tej akcji było grono profesorskie. Każdego roku studenci kupują kwiaty, które wręczają jako wyraz swojej wdzięczności promotorom i recenzentom prac licencjackich i magisterskich oraz przewodniczącym komisji. To bardzo miły gest. Jednak zakup trzech bukietów to duży wydatek. Należy zastanowić się czy kwiaty to jedyna możliwość na podziękowanie i wyrażenie swojego uznania?
Przed rozpoczęciem akcji w 2009 roku, wśród studentów wybranych kierunków studiów został przeprowadzony sondaż badający poparcie naszej akcji. Ponad 90 procent z nich uznała, że jest to bardzo dobry pomysł i chętnie włączą się w jego realizację. Studenci wskazywali, że warto wspierać te organizacje, których działalność skupiona jest na pomaganiu dzieciom.

Akcja ma charakter całkowicie dobrowolny. Dołącz do nas i wspieraj dzieci!

Jeśli katedra lub zakład wspierają charytatywnie inne podmioty również gorąco popieramy taką formę pomocy!

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Zostaw komentarz (0) ↓