Uwaga studenci kierunek zarządzanie – ważna informacja sanepid

Szanowni Studenci,

Zarządzanie – studia stacjonarne II i III rok – Szanowni Studenci, zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi wszystkie osoby, które w dniu 18-10-2021 r. (poniedziałek) uczestniczyły w zajęciach w formie stacjonarnej w Filii UŁ kierowane są na naukę zdalną na minimum 10 dni od dnia 18 października.

Zarządzanie – studia niestacjonarne II i III rok – Szanowni Studenci, zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi wszystkie osoby, które w dniu 16-10-2021 r. (sobota) uczestniczyły w zajęciach w formie stacjonarnej w Filii UŁ kierowane są na naukę zdalną na minimum 10 dni od dnia 16 października.

W kategorii: Ogólne, Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)