Targi Pracy w Uniwersytecie Łódzkim

Zbliża się 14. edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, która w tym roku odbędzie się 8 listopada na Wydziale Zarządzania. Swoją obecność potwierdziło blisko 40 wystawców, którzy zaoferują uczestnikom płatne staże, praktyki i możliwość pracy. W Strefie Rekrutacji z kandydatami przeprowadzą rozmowy kwalifikacyjne nasi Partnerzy: Fujitsu, CERI oraz Pracuj.pl.

Na studentów czekać będą również doradcy zawodowi i prelekcja Wojciecha Drewniaka – popularnego historyka z kanału Historia bez cenzury. Zaplanowany wykład nosi tytuł „Praca i wybrane aspekty życia codziennego w średniowieczu”. W przestrzeni targowej będzie można zrobić zdjęcie do CV. Udział w wydarzeniu ułatwi aplikacja mobilna Targi Pracy Uniwersytet Łódzki.

W kategorii: Ogólne