Aktualności

Targi pracy UŁ

Już 14 listopada na Wydziale Zarządzania (ul. Matejki 22/26) odbędą się XV Targi Pracy na UŁ – największa tego typu impreza dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. Rokrocznie wydarzenie przyciąga około 5 000 studentów i absolwentów oraz ponad 40 pracodawców oferujących praktyki, staże i pracę.

W tym roku wśród wystawców pojawią się Partnerzy Główni całego przedsięwzięcia – CERI i Nordea, oraz firmy takie jak Accenture, UPS, Philips czy Rossmann. Nie zabraknie przedstawicieli branży finansowej, BPO i IT. Do grona pracodawców, którzy zaprezentują się na Targach dołączyły również mniejsze przedsiębiorstwa oraz kilka organizacji pozarządowych, które poszerzają ofertę skierowaną do poszukujących doświadczenia zawodowego.

Dzięki merytorycznemu wsparciu agencji pracy Randstad o 10:30 w auli A0 uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w prelekcji na temat budowania wizerunku za pośrednictwem platformy LinkedIn, którą poprowadzi Mateusz Żydek – specjalista public relations i dziennikarz. O 13:00 w auli A0 wystąpi gość specjalny, Aleksandra Radomska z Mamwątpliwość.pl, blogerka, która zdradzi „Czego nie wiesz o pracy influencera i czego możesz mu zazdrościć, a nawet się od niego nauczyć?”.

W kategorii: Ogólne, Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Zostaw komentarz (0) ↓