Stypendium Rektora
od 28.10.2020r do 13.11.2020r uruchomiona będzie rejestracja wniosków przez platformę USOSweb .
W związku z obserwowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem zachorowań na wirusa COVID-19, preferowaną formą złożenia wniosku o stypendium Rektora jest wysłanie dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Wydziału (Filia Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Konstytucji 3 Maja 65/67, 97-200 Tomaszów Mazowiecki) z dopiskiem na kopercie KIERUNK studiów.
Wnioski powinny być wysłane w terminie do 13.11.2020r.
Możliwe będzie również składanie wydrukowanych i podpisanych wniosków studenckich w formie papierowej w budynku Filii UŁ.
Przed Dziekanatem w Filii UŁ przy szatni udostępniona będzie skrzynka na wnioski studenckie o stypendium Rektora. Uprzejmie prosimy o składanie wniosków w kopertach z opisanym KIERUNKIEM STUDIÓW.
Szczegółowe warunki przyznania stypendium rektora dla najlepszych studentów.
- Starając się o stypendium rektora należy zaliczyć rok studiów do 30 września 2020 r. (zaliczenie roku nie może być warunkowe), w przypadku studentów 3 roku studiów I stopnia, egzamin dyplomowy musi się odbyć do 30 października 2020. Zgodnie z regulaminem sesji – wszystkie oceny muszą być wpisane w systemie USOSweb najpóźniej ostatniego dnia sesji poprawkowej tj. 24.09.2020 r.
- O stypendium rektora może się starać student, który otrzymał za rok studiów w roku akademicki 2019/2020 średnią ważoną ocen, nie mniejszą niż 4,00. Średnia ważona ocen jest wyliczana zgodnie z obowiązującym Regulaminem Studiów UŁ.
- Student studiujący na kilku kierunkach może otrzymać świadczenia tylko na jednym kierunku, wskazanym przez studenta.
O stypendium rektora może ubiegać się student przyjęty na pierwszy rok studiów w roku złożenia egzaminu maturalnego, który jest laureatem olimpiady międzynarodowej albo laureatem lub finalistą olimpiady stopnia centralnego oraz medalistą co najmniej współzawodnictwa sportowego o tytuł Mistrza Polski w danym sporcie.
Wnioski niekompletne lub nieprawidłowo wypełnione albo nieobejmujące wymaganych załączników mogą pozostać nierozpatrzone.
Studenci, którzy ukończyli studia I stopnia w innej uczeni niż UŁ zobowiązani są dołączyć do wniosku zaświadczenie o ocenach z egzaminów i zaliczeń przedmiotów nie kończących się egzaminem uzyskanych na ostatnim roku studiów, informację o skali ocen obowiązującej w uczelni oraz o terminie uzyskania wszystkich zaliczeń i o dacie ukończenia studiów.
Studenci, którzy ukończyli studia I stopnia na innym kierunku niż administracja Filii UŁ w Tomaszowie Maz. zobowiązani są dołączyć do wniosku zaświadczenie o ocenach z egzaminów i zaliczeń przedmiotów nie kończących się egzaminem uzyskanych na ostatnim roku studiów, informację o terminie uzyskania wszystkich zaliczeń i o dacie ukończenia studiów.
Niezłożenie zaświadczenia albo złożenie go po 13 listopada jest jednoznaczne z niespełnieniem warunku uzyskania punktów za wysoką średnią ocen.
W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)
Zostaw komentarz (0) ↓