Studencka Łódź w obliczu pandemii Covid-19

Drodzy Studenci,

chcemy się dowiedzieć, jak funkcjonuje Łódź jako miasto studenckie w okresie pandemii COVID-19: gdzie i jak mieszkacie, robicie zakupy oraz spędzacie czas wolny, a także jak chcielibyście studiować w przyszłości. Do wypełnienia ankiety zapraszamy zarówno tych z Was, którzy mieszkają obecnie w Łodzi, jak i tych, którzy uczą się zdalnie z innych miejscowości. Wśród osób, które wypełnią ankietę, rozlosujemy nagrody: karty podarunkowe na zakupy do Empiku oraz gadżety uniwersyteckie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.region.uni.lodz.pl/studencka-lodz/.

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)