Ogłoszenie VI edycji konkursu o Nagrodę im. Pierwszego Rektora UŁ Prof. T. Kotarbińskiego

Szanowni Państwo,

Uniwersytet
Łódzki ogłasza VI edycję konkursu o Nagrodę im. Pierwszego Rektora
Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Tadeusza Kotarbińskiego
.

Prace do konkursu mogą zgłaszać uczelnie, wydziały, instytuty PAN, wydawnictwa naukowe i inne instytucje naukowe. Należy je zgłaszać do 3 kwietnia 2020 r. na adres: Biuro Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Narutowicza 68, 90-136 Łódź, przesyłając jeden egzemplarz pracy (dotyczy także publikacji elektronicznych) wraz z pisemną rekomendacją kierownika jednostki zgłaszającej. Osoby, których prace zostaną nominowane, będą proszone o przesłanie dodatkowych pięciu egzemplarzy swoich książek.

W załączeniu znajduje się ogłoszenie VI edycji konkursu oraz lista prac nominowanych i nagrodzonych
w poprzednich edycjach . Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin można znaleźć na stronie internetowej: www.nagrodakotarbinskiego.uni.lodz.pl.

Ogłoszenie VI edycji konkursu o Nagrodę im. Prof. T. Kotarbińskiego

Laureaci i nominowani- Nagroda UŁ Prof. T. Kotarbińskiego