Aktualności

Oferta pracy

 

121

 

DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań   z tektury falistej. Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. W Polsce jesteśmy obecni od 1998 r. a nasz zespół liczy ponad  270 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik pomocniczy na produkcji
Miejsce pracy: Przesiadłów k. Ujazdu (pow. tomaszowski)

Do zadań zatrudnionej osoby będą należeć prace pomocnicze na produkcji, w tym odbieranie gotowych opakowań z maszyn i układanie na paletach.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na okres min. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@dunapack-eurobox.pl

lub zgłoszenia osobiste pod adresem:

Eurobox Polska Sp. z o.o.

Przesiadłów 1

97-225 Ujazd

 

Do wysyłanych dokumentów prosimy dodać klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EUROBOX Polska  Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą  z dn. 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych Dz..U. .Nr 133 poz. 883)”.

 

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Zostaw komentarz (0) ↓