Aktualności

Nowe konta pocztowe

Szanowni Państwo,

przypominamy Państwu, że wszyscy studenci (również starszych lat) otrzymali adresy pocztowe według wzoru:

UL(Twój_UsosOsId)@edu.uni.lodz.pl

Adresy te znajdują się w USOS`ie. Proszę o regularne logowanie się z tych adresów na pocztę oraz korzystanie po zalogowaniu z oprogramowania MS Teams, który jest obowiązującym komunikatorem
w Uniwersytecie Łódzkim służącym do prowadzenia zajęć on-line. Uruchomienie Teams`ów bez uprzedniego zalogowania może skutkować rożnymi komplikacjami (np. brakiem zajęć w kalendarzu).
Dane logowania oraz instrukcje dostępu do konta zostały Państwu rozesłane na wszystkie dotychczasowe adresy mailowe, którymi dysponował uniwersytet.

(Szanowni Państwo, po zalogowaniu na nowe konto w http://outlook.uni.lodz.pl/ i wybraniu aplikacji MS Teams dołączenie do zajęć możliwe jest po uprzednim utworzeniu ich przez wykładowcę tj. od 24 do 48 godzin przed planowanymi zajęciami online w aplikacji MS Teams )

Od teraz wszystkie maile związane ze studiami będziemy przesyłać na konto

UL(Twój_usososid)@edu.uni.lodz.pl
– czyli logujesz się UL(Twój_usososid)@edu.uni.lodz.pl, ale wysyłasz i odbierasz wiadomości jako imię.nazwisko@edu.uni.lodz.pl.

Na Twoją prywatną skrzynkę mailową nie będą przychodzić już żadne wiadomości, chyba że zapomnisz loginu lub zgubisz hasło dostępu do Active Directory.

Jeśli zapomnisz loginu lub hasła, wejdź na logowanie.uni.lodz.pl – tam wszystko załatwisz.!!!

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)

Zostaw komentarz (0) ↓