Nabór wniosków – stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego 2021

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Rektora dr hab. Roberta Zakrzewskiego prof. UŁ uprzejmie informuję, że została ogłoszona kolejna edycja przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. W związku z uchwałą Nr 35/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie przyjęcia przez Samorząd Województwa „Regulaminu przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego” proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wzorem wniosku i postępować zgodnie z tymi zasadami. Regulamin przyznawania ww. stypendium i wniosek dostępne są na stronie www.lodzkie.pl

Zgodnie z Regulaminem przyznawania jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego, do składania wniosków w kategorii „student” uprawnieni są rektorzy lub prorektorzy uczelni. Każdy podmiot może złożyć do 12 wniosków o przyznanie stypendium. Wewnętrzny tryb wyłaniania wniosków składanych przez uczelnie określają rektorzy uczelni.

W przypadku, gdy ze wszystkich Wydziałów wpłynie więcej niż 12 wniosków, powołana zostanie komisja składająca się z przedstawicieli wydziałów wskazanych przez Dziekanów, która dokona wyboru 12 wniosków do złożenia w Departamencie Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego.

Wnioski w jednym egzemplarzu należy przesłać do Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów – Rekrutacja i Tok Studiów, ul. Uniwersytecka 3, pokój 203, w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2021 r.

Informacji na temat stypendium udziela pracownik Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi: Dorota Komar, tel. 42 291-98-30, dorota.komar@lodzkie.pl

Proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na kompletność i prawidłowość wypełnienia wniosków.

Pliki:
Ogłoszenie o naborze
Regulamin stypendia jednorazowe 2021
Załącznik nr 2 wniosek student 2021

W kategorii: Administracja (niestacjonarne I stopnia), Administracja (niestacjonarne II stopnia), Administracja podyplomowa (niestacjonarne), Leśnictwo (niestacjonarne I stopnia), Leśnictwo (stacjonarne I stopnia), Ogólne, Turystyka i rekreacja (stacjonarne I stopnia), Turystyka i rekreacja podyplomowe (niestacjonarne), Zarządzanie (niestacjonarne I stopnia), Zarządzanie (stacjonarne I stopnia)