Koło Naukowe Administracji Publicznej i Zarządzania Publicznego

Koło Naukowe Administracji Publicznej i Zarządzania Publicznego serdecznie zaprasza na spotkania w trybie online:

25-05-2020 roku (poniedziałek), godz. 17:00
Spotkanie z dr Marcinem Romanowiczem (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego), tematem spotkania będzie:
W poszukiwaniu „złotego runa” wykładni prawa w praktyce sądów administracyjnych

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Teams – osoby zainteresowane spoza Koła proszone są o kontakt z drem Michałem Rupniewski: michal.rupniewski@uni.lodz.pl

09-06-2020 roku (wtorek), godz. 17:00
Spotkanie pod tytułem „Polityczne spory o administrację w USA”.
Naszym wirtualnym gościem będzie Dr Adam L. Fuller z Youngstown State University w Ohio. Pan doktor przygotował wideo specjalnie dla nas.
Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się mailowo do dr Michała Rupniewskiego (michal.rupniewski@uni.lodz.pl) – otrzymają one link do wideo. Prosimy o obejrzenie wideo wcześniej, w dogodnym dla siebie terminie, a spotkanie 09-06 będzie poświęcone dyskusji (nie będziemy oglądać filmu razem, tylko o nim porozmawiamy).

Serdecznie zapraszamy – Zarząd i Opiekun Koła

W kategorii: Ogólne