Invitation to 2019 Mizuta Scholarship Program: Josai University Educational Corporation

Biuro Współpracy z Zagranicą informuje o otwarciu naboru na stypendium Mizuta Josai University Educational Corporation (Japonia). Jest to roczne stypendium nauki języka japońskiego a szczegółowe informacje zawarte są na stronie https://bwz.uni.lodz.pl/inne-oferty-stypendia/koordynacja-ul/mizuta-scholarship-japonia

Dokumenty aplikacyjne oraz informacje odnośnie warunków stypendium:
Załącznik nr1
Załącznik nr2

Procedura aplikacyjna dla studentów UŁ zainteresowanych wyjazdem na stypendium do Japonii od września 2019r.

zobowiązany jest do złożenia poniższych dokumentów wraz z wymaganymi
podpisami w wersji papierowej do 11.04.2019 r. do godz. 14:00 do BWZ UŁ,
pok. 7.

1) Wniosek Aplikacyjny – potwierdzony przez  Prorektora ds. współpracy z zagranicą UŁ (za pośrednictwem BWZ UŁ)