Aktualności

Konkurs im. Pierwszego Rektora UŁ prof. T. Kotarbińskiego

Łódź, dnia 16.04.2020 r.

Szanowni Państwo,

sytuacja epidemiczna w Polsce, oprócz wielu osobistych tragedii ludzkich, spowodowała między innymi odwołanie dużej liczby wydarzeń kulturalnych. Uniwersytet Łódzki, jako organizator Konkursu im. Pierwszego Rektora UŁ prof. T. Kotarbińskiego, musiał rozważyć możliwości pracy nad VI edycją tego przedsięwzięcia. Część zgłoszeń już nadeszła, ale zdajemy sobie sprawę, że duża liczba badaczy chciałby nadesłać jeszcze swoje prace. Do tej pory nie było to możliwe, w związku z niemożnością dopełnienia przez zgłaszających wszystkich wymagań regulaminu. Dlatego zmieniliśmy nasz regulamin w taki sposób, by prace
i zgłoszenia można było wysyłać do nas drogą elektroniczną, na adres nagroda.kotarbinskiego@uni.lodz.pl.

Zdecydowaliśmy również o przedłużeniu terminu zgłaszania prac do 30 czerwca 2020 roku. Liczymy, że to przesunięcie pozwoli wszystkim chętnym wziąć udział w tegorocznym konkursie na najlepszą pracę humanistyczną w Polsce.

Jesteśmy oczywiście świadomi, że również i ten krok może nie być wystarczający. Nie wiemy kiedy dokładnie powrócimy do normalnego funkcjonowania. Nie chcemy jednak się poddawać. Nagroda, w ciągu ostatnich lat, zintegrowała środowisko polskich humanistów i zrobiła wiele dobrego dla promocji tego obszaru nauki. Bądźmy więc dobrej myśli. Wszelkie aktualne informacje o Konkursie znajdą Państwo na stronie www.nagrodakotarbinskiego.uni.lodz.pl.

Życzymy Państwu zdrowia i wszystkiego dobrego, do zobaczenia na Gali!

Prof. Antoni Różalski
Przewodniczący Kapituły Konkursu
Rektor UŁ

W kategorii: Ogólne

Zostaw komentarz (0) ↓